Плани та Майбутні Події

Струмок нашого Тато-Футбольного Руху ще дуже юний аби швидко перевтілитися в потужні та захоплюючи хвилі могутньої ріки. Але кожна крапля води може стати частиною величного океану, якщо вона прямує до цієї мети…

Висловлюючись мовою маркетингу – Тато-Футбол є новим «нішевим» видом спорту, шанувальників якого згодом буде ставати все більше і більше. З часом він стане більш рельєфним та впізнаним, можливо з’являться відомі тато-футбольні команди, гуру та бренди 🙂

Ми також плануємо «докласти до цього руку». І так! Ми маємо для цього декілька цікавих ідей.

Великий Турнір «М’яча та Меча»:

Наш, маленький, але вже традиційний «кубковий» турнір має «дозріти» до суспільно впізнаваємої події на рівні міста Києва, з великою кількістю команд учасників, якісним технічним забезпеченням, цікавою призовою базою та гарною інформаційною підтримкою. Ми вважаємо його нашим пілотним Тато-Футбольним проектом та плануємо проводити його два рази на рік, на весні та восени.

До речі, проведення наступного турніру вже заплановано на 14 вересня 2019 року. Більш детально про цю подію найближчим часом буде поінформовано на Фейсбук сторінці Fathers’Club та на цьому сайті.

Звісно, аби досягти цієї мети, нам потрібна суспільна допомога і ми сподіваємось її отримати від наших друзів, партнерів, спонсорів та всіх кому подобається ця ідея.

Аби зробити Турнір, ще більш привабливим та цікавим для глядачів та перетворити його на справжнє свято, ми розглядаємо, як можливість, додати до програми турніру змагання або показові виступи з інших міцних хлопчачих видів спорту, які мають «запалювати» чоловічі серця. Наприклад «середньовічні бої» з татами на безпечних мечах та луках.

Зустрічі з зірковими футболістами в Тато-Футбольному форматі:

З часом ми маємо бажання проводити зустрічи з відомим фуболістами. Це може відбуватись приблизно так: на нашу подію ми запрошуємо двох відомих українських футболістів. Один з них бажано має бути зі «старого» прославленого складу Динамо, Шахтаря або Збірної України та бажано з досвідом батьківства (Андрій Шевченко, Олександр Шовковський або Василь Рац). Другий — хтось із згравців сучасних складів футбольних команд (Андрій П’ятов, Віталій Буяльський чи Олександр Зінченко).

Два футболіста різних поколінь — навіщо? Аби зацікавити батьків, які люблять та пам’ятають саме тих героїв їхньої молодості та дітей, яким звісно цікаво поспілкуватись з молодими та вже відомими зірками футболу.

Така зустріч може складатись:
— з футбольного матчу на пів години, з зірками футболу в якості капітанів команд
— дружнього спілкування з чаєм та бутерами, або розповіді про досвід свого батьківства зіркою старшого футбольного покоління
— ну звісно з фотосесії та автографів

Футбольний Марафон:
(Автор їдеї: Олександр Дашко)

З часом, аби привернути увагу суспільства до Тато-Футболу, ми сподіваємось організувати «надзвичайну» подію, а саме – великий благодійний футбольний марафон. Згідно з задумом, це має бути рекордний за часом «найдовший» за Книгою Рекордів України, футбольний матч, для участі в якому ми хочемо запросити велику кількість футбольних зірок, команд, в тому числі й наши Тато-Футбольні команди.

Одна за одною, протягом 24 годин або довше, на поле мають виходити різні рівні за силами команди, які будуть виборювати перемогу і передавати естафету наступним командам. Зібрані кошти мають бути спрямовані на благодійні цілі та розвиток нашого Руху.

Ми розуміємо, що організувати таку подію буде дуже важко і що зараз вона виглядає фантастично, але Гра варта того вогню, який вона може запалити 🙂

Разом тренуватись та вболівати за улюблені команди:

Звісно, крім цікавих подій, на кшталт турнірів та зустрічей з зірками, в тато-футбольному житті мають бути звичайно-надзвичайні будні — веселі та корисні тренування з тато-футболу та дружні походи на стадіон або до спортивного бару, щоб повболівати разом за улюблені команди з келихом соку або пляшкою гарячого чаю 😉

Велике майбутнє Тато-Футболу

Ми бачимо це так:

В Києві та в багатьох українських містах існує велика кількість осередків Тато-Футбольного Руху. В кожному великому місті або маленькому селищі де є такий активний осередок,  проводиться свій місцевий чемпіонат з Тато-Футболу і кращі команди або збірні два рази на рік вирушають на Велику Пригоду – полювання за Великим Трофеєм на традиційному всеукраїнському, а згодом, і міжнародному «кубковому» Турнірі з Тато-Футболу.