Четвертий турнір

В суботу, 13 квітня 2019 року, в Києві, на відкритому футбольному майданчику стадіону «Зміна», неподалік від станції метро Оболонь, відбувся наш 4-й Турнір з Тато-Футболу.  

Цього разу, без сумніву, наш розважально-спортивний захід, сягнув на новий щабель. За часом проведення (майже 8 годин), за кількістю учасників та вболівальників, за якістю організації, за рівнем суспільного інтересу та бажанням підтримати нашу корисну та веселу справу.

Від Національного Олімпійського Комітету, надихнути тато-футболістів, завітав призер Олімпійських Ігор — Ілля Кваша.

Репортаж про подію приїхало зробити телебачення: телеканали «Київ» та «Глас». Фотозвіт та опис подіїї зробило інтернет видання Лівий Берег.

Медичну підтримку забезпечили наші спонсори та друзі з компанії Медіком:

Вперше, перед змаганням, мав пролунати офіційний гімн турніру, але за технічних обставин це не вдалося здійснити. Сподіваємося, що наступного разу нам таки пощастить і гімн залунає!

Але духу бадьорості нашим тато-футболістам не займати: Гімн України у виконанні учасників «запалив вогонь» в очах та додав сил малим та не малим спорт-менам.

Кількість команд учасниць досягла цифри красивої символічної «нескінченності»: 8 команд вступили в боротьбу за нагороди та призи турніру. В минулому році, на наших перших турнірах, ми починали з 4 команд.

На жаль, через велику активність гравців, зробити фото всіх 8 команд не вдалося (

Завдяки збільшеній кількості команд, турнір став більш довгим, але одночасно це зробило інтригу перемоги ще більше  «інтригуючою». Дві групи по 4 команди. З кожної групи в фінал вийшли по дві команди.  Переможці груп грали, відповідно, за золото та срібло, а команди, що вибороли другі міста в групах, зійшлися в змаганні за бронзові нагороди.

Кожна гра, як то і мало бути, проходила в дусі дружби та добрих традицій:

Боротьба за перемогу була емоційною та безкомпромісно запеклою в кожному матчі:

Суддівство, як завжди, було на рівні! Рефері, до речі, цього разу було двоє.

А на лаві запасних та серед вболівальників стабільно панував палкий інтерес до подій на полі:

І хоч, з погодою і кейтерингом спочатку не таланило. Гарячий спортивний настрій гравців та вболівальників згодом розігнав сірість та прохолоду і наприкінці змагань, сонце до нас таки завітало ) А канапки та чай, якими друзі пригощали один одного, ще більше розігрівали кров та заряджали енергією )

Переможцем турніру традиційно стала команда «Барселона», на чолі із Ванею Герасименко. Але ми дуже сподіваємося, що невдовзі, інші команди, зможуть скласти гідну конкуренцію Барселоні. Друге та третє міста посіли, відповідно, Ліверпуль та Ювентус.

Барселона — переможці 4-го турніру з Тато-Футболу
Срібні нагороди виборов Ліверпуль (на фото вище), а Ювентус отримав бронзу.

Ось такі нагороди отримали переможці турніру:

А такі грамоти отримали всі учасники турніру:

На додаток до призів від наших постійних спонсорів: НОКу, Динамо Київ та Father’sClub, Микола Васильків передав нам подарунки від Андрія Шевченко.
Фото із його особистим підписом отримав Ваня Герасименко, який, до речі, вже вдруге став кращим гравцем наших турнірів. А футболку отримав «кращий тато» з команди Ліверпуль.

Книга Олександра Шовковського » Все в твоїх руках» — традиційний приз наших турнирів.

Щиро дякуємо всім татам, матусям, дітям, друзям та партнерам які приєдналися до нашої справи!  Із нетерпінням чекаємо наступного змагання, яке має відбутися 14 вересня 2019 року на тому самому місті. До зустрічі!

За цими посиланнями можна подивитися телевізійні сюжети про наш турнір від:
ТРК «Київ»: https://www.youtube.com/watch?v=FIINlZtPk0w
ТРК «Глас»: https://www.youtube.com/watch?v=OfkYPgL-Yuc