П’ятий турнір

Турнір відбудеться в суботу 14 вересня 2019 року, з 10 до 18.00, в Києві,на відкритому футбольному майданчику із штучним покриттям, неподалік від метро Оболонь, на вул. Йорданська 24А (стара назва вулиці: Лайоша Гавро).

Згідно правил Тато-Футболу та із врахуванням розміру майданчика, в кожній команді має бути не менше 8 основних гравців (воротар + 7 гравців в полі) та безліч гравців на заміну. При цьому, одночасно на полі мають грати 3 дорослих та 5 дітей. Слід також пам’ятати, що гол забитий ногою тата або дорослого гравця (старшого брата) не буде зараховано!

Ще одне важливе правило: дорослий стоїть на воротах не довше одного тайму. Всі учасники мають зберігати позитивний емоційний настрій та повагу до всіх учасників незалежно від обставин протягом всього турніру! Бажаний вік дитини – не менше 8 років.

Умови участі:

1. Зібрати свою тато-команду (кількістю не менше 8 чоловік)

2. Зареєструватись в нашій гугл формі або погодити участь своєї команди із організаторами турніру не пізніше 6 вересня 2019 року

3. Внести мінімальний внесок на покриття організаційних витрат до 6 вересня 2019 року в сумі: 200 гривень за 1 учасника (400 з двох)

4. Прийти на футбольний майданчик 14 вересня разом з командою та прийняти участь в турнірі

Посилання на Гугл форму реєстрації для участі в події:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclaeQVuBaoILt0FBgpghCN4lCez0qfbso_PtZIZhP6RbPlVQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR3tbrhoh9aQPCpLBgEamhaXbfQtv2pD6412OvrBBoYckmILlvG1q2ruoTc

Якщо у вас не має команди, але є велике бажання приєднатись до інших команд – реєструйтесь також. Ми допоможемо вам знайти вашу команду.