Шостий Турнір

Наш шостий, позачерговий турнір з Тато-Футболу відбувся 12 січня 2020 року в Києві, на Оболоні, в новозбудованому критому майданчику, що на вул.Лебединський.

Декілька слів по гарячих слідах нашого тато-футбольного свята.

На відміну від попередніх «кубкових» турнірів, цього разу ми випробовували новий формат гри — чемпіонат. В кубковому варіанті команди спочатку грали в групах, а переможці груп виходили в фінальну частину змагання. Цього разу кожна команда грала з кожною і головний приз отримала та, яка виборола більше всіх перемог та очок. В цьому була новинка та родзинка, що додала особливого смаку подіям на майданчику.

Ми мріємо про те, щоб в майбутньому, змагання з тато-футболу проходили не тільки в цих двох форматах, за зразком великого футболу, а можливо, в інших різноманітних, незвичних і навіть веселих формах, як то матчі Матусь та Дівчат проти Батьків та Синів. Бо найголовніша ідея і мета — це радісне спілкування дітей і батьків в родині і з друзями.

Дуже хотілося б, аби тоненький струмок нашої ідеї поступово став повноводною річкою спочатку в Києві й Україні, ну а потім впевненою хвилею захлеснув Британію, Іспанію, Італію, Бразилію, Аргентину, …

Ну а поки, усім кому цікаво дізнатися більше про Тато-Футбол, пропонуємо зануритись в фотосесію крізь яку можна побачити емоції та трошки відчути смак нашої гри. А тим, хто вже приймав участь в наших тато-футбольних святах, на доданок до отриманої насолоди від класно проведеного часу, ще раз згадати про подію, яка назавжди залишиться в сховищах пам’яті як яскрава пригода:

Урочисте відкриття та гімн України
Команда Optimus
Команда Зміна-Оболонь
Команда ДЮСШ 14
Команда Лелека
Команда Медіком
Вперед за татом!
Конкурс з набивання
Переможці Турніру — команда Optimus

До нових зустрічей, друзі, на майданчиках Тато-Футболу!

За цим посиланням є можливість подивитися телевізійний сюжет про наш турнір від ТРК «Київ»: https://youtu.be/D49RlCFlQg4